Karate Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dvoje sudija protiv glavnog??

3 posters

Ići dole

Dvoje sudija protiv glavnog?? Empty Re: Dvoje sudija protiv glavnog??

Počalji od MIR0SLAV 7/5/2010, 12:04 am

Hahahhaaha...ništa,ništa zato sam ja tu Idea

MIR0SLAV

Broj poruka : 46
Datum upisa : 03.05.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Dvoje sudija protiv glavnog?? Empty Re: Dvoje sudija protiv glavnog??

Počalji od kasa 6/5/2010, 11:50 pm

MIR0SLAV ::Odgovor na to pitanje je - NETAČNO (JER NAKON YAME-A GLAVNI SUDIJA MORA IMATI PODRŠKU MAKAR JEDNOG SUDIJE OSIM U SLUČAJU KADA NIKO OD SUDIJA NIJE POKAZAO NIŠTA TJ NIJE VIDEO... U TOM SLUČAJU GLAVNI SUDIJA MOŽE SAM DA ODLUČI Idea
UPS... Embarassed ja sam mislio da su ono pravila Sad izvinjavam se sudiji Miroslavu Ilicu... lol! a i Tasha je dobila kompletan i strucan odgovor.

kasa

Broj poruka : 195
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dvoje sudija protiv glavnog?? Empty Re: Dvoje sudija protiv glavnog??

Počalji od MIR0SLAV 6/5/2010, 11:39 pm

Odgovor na to pitanje je - NETAČNO (JER NAKON YAME-A GLAVNI SUDIJA MORA IMATI PODRŠKU MAKAR JEDNOG SUDIJE OSIM U SLUČAJU KADA NIKO OD SUDIJA NIJE POKAZAO NIŠTA TJ NIJE VIDEO... U TOM SLUČAJU GLAVNI SUDIJA MOŽE SAM DA ODLUČI Idea

MIR0SLAV

Broj poruka : 46
Datum upisa : 03.05.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Dvoje sudija protiv glavnog?? Empty Re: Dvoje sudija protiv glavnog??

Počalji od kasa 6/5/2010, 4:36 pm

MIR0SLAV ::Evo stručnog odgovora Very Happy Ako je glavni sudija zaustavio meč a dvojica sudija mu pokazuju poen npr za crvenog on ne može da da poen plavom (tj mora da dosudi poen za crvenog) jer mora da ima podršku u toj situaciji makar jednog sudije. Naravno nije dužan da zaustavi meč ako mu dvojica sudija signaliziraju poen (samo kada mu sva trojica signaliziraju poen dužan je da zaustavi meč)

Svaka cast sto imamo Miroslava Ilica da pomogne oko ovakvih pitanja, ne zelim da se bunim, ali moram ipak nesto sad ja da pitam tj da citiram iz pitanje za sudije (mart 2009) http://www.beokarate.rs/bks/pravila_files/PITANJA-KUMITE-SR.pdf

121. AKO POSLE YAME (zaustavljanje borbe) DVOJCA SUDIJA POKAZUJU IPPON ZA AO (plava), A TRECI SUDIJA TORIMASEN (bez poena) GLAVNI SUDIJA MOZE DATI POJEN ZA AKA (crveni)

Ovo u zagradi sam preveo za nas koji manje poznajemo termine (nadam se da je tacno) ne zbog Miroslava bounce

kasa

Broj poruka : 195
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dvoje sudija protiv glavnog?? Empty Re: Dvoje sudija protiv glavnog??

Počalji od MIR0SLAV 6/5/2010, 3:29 pm

Evo stručnog odgovora Very Happy Ako je glavni sudija zaustavio meč a dvojica sudija mu pokazuju poen npr za crvenog on ne može da da poen plavom (tj mora da dosudi poen za crvenog) jer mora da ima podršku u toj situaciji makar jednog sudije. Naravno nije dužan da zaustavi meč ako mu dvojica sudija signaliziraju poen (samo kada mu sva trojica signaliziraju poen dužan je da zaustavi meč)

MIR0SLAV

Broj poruka : 46
Datum upisa : 03.05.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Dvoje sudija protiv glavnog?? Empty Re: Dvoje sudija protiv glavnog??

Počalji od kasa 6/5/2010, 1:34 pm

Tasha ::Zanima me kad dvoje sudija pokazu poen za plavog, a glavni sudija dodeli poen crvenom ??? Da li je to ok???

61. KADA DVOJCA SUDIJA POKAZUJU POEN ZA ISTOG TAKMIČARA, GLAVNI SUDIJA MOZE ODBITI DA ZAUSTAVI BORBU AKO ONI GRESE

ovo gore sam prepisivo nadam se da nisam nesto pogresno prepisao Smile a probacu da pronadjem jel moze drugom takmicaru da da poen, ima samo 165. pravila za borbe Crying or Very sad

kasa

Broj poruka : 195
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dvoje sudija protiv glavnog?? Empty Dvoje sudija protiv glavnog??

Počalji od Tasha 6/5/2010, 1:00 pm

Zanima me kad dvoje sudija pokazu poen za plavog, a glavni sudija dodeli poen crvenom ??? Da li je to ok???

Tasha

Broj poruka : 6
Datum upisa : 18.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dvoje sudija protiv glavnog?? Empty Re: Dvoje sudija protiv glavnog??

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu