Karate Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRELEPLJIVANJE znaka reprezentacije....

2 posters

Ići dole

PRELEPLJIVANJE znaka reprezentacije.... Empty Re: PRELEPLJIVANJE znaka reprezentacije....

Počalji od MIR0SLAV 12/6/2010, 8:47 pm

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

Ko li je taj sudija koji je to uradio? Rolling Eyes

MIR0SLAV

Broj poruka : 46
Datum upisa : 03.05.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

PRELEPLJIVANJE znaka reprezentacije.... Empty Radile makaze !!!

Počalji od kasa 12/6/2010, 7:36 pm

Svaka cast, evo na Kupu Srbije vec su radile makaze DVA DANA POSLE NASEG POSTA ... Smile neko od Sudija *da mu ne spominjem ime Smile* prihvata pozitivnu kritiku, i stvarno se TRUDI DA SVE POZITIVNO I PRIMENI JEL IMA I MOGUCNOSTI.
Laughing

kasa

Broj poruka : 195
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

PRELEPLJIVANJE znaka reprezentacije.... Empty Re: PRELEPLJIVANJE znaka reprezentacije....

Počalji od MIR0SLAV 11/6/2010, 12:39 am

Zbog slika ćemo se potruditi da to popravimo Smile ....šalim se. Slažem se u potpunosti ali nisam za to da se grbovi uopšte prelepljuje nego da se skinu a jedino da se nose klupska obeležja na domaćim turnirima. Nažalost grb Srbije nosi i onaj ko treba i onaj ko ne treba (tj oni koji su nastupali za reprezentaciju Srbije u Pinosavi,Ripnju itd) i to je postalo pomodarstvo da se grb prelepi.Lično ću se potruditi da kada budu takmičenja u Beogradu tj takmičenja koje organizuje BKS to popravimo. Zabranićemo da se na našim turnirima (osim ako se ne nastupa za reprezentaciju Srbije) nose bilo koji grbovi osim klupskih. A takmičarima će biti dozvoljen minut da grb skinu pa neka vide kako će to uraditi u tom vremenskom roku.

Pozdrav od Miroslava

MIR0SLAV

Broj poruka : 46
Datum upisa : 03.05.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

PRELEPLJIVANJE znaka reprezentacije.... Empty PRELEPLJIVANJE znaka reprezentacije....

Počalji od kasa 10/6/2010, 6:18 pm

Mislim da je glupost sto se prelepljuje znak reprezentacije sa flasterom ili bar bi trebalo da se nadje neki beli flaster.Ovako mesto da se kao sakrije znak ono se jos vise istakne da je ispod znak reprezentacije...
Ja znam da sudije ne bi trebale da obracaju paznju na to, ali mislim da bi manje uocavali znak reprezentacije nego ovako imaju jos vecu povrsinu na kimonu prelepljenu FLASTEROM... Evil or Very Mad
Ako nista organizator turnira da kupi ili bolje doktoru da se pokloni beli flasteri (a i slike ce biti lepse) Twisted Evil

kasa

Broj poruka : 195
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

PRELEPLJIVANJE znaka reprezentacije.... Empty Re: PRELEPLJIVANJE znaka reprezentacije....

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu