Karate Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MEMORIJALNI TURNIR DUŠAN RAKIĆ – BRAJAN

3 posters

Ići dole

MEMORIJALNI TURNIR DUŠAN RAKIĆ – BRAJAN Empty IZVESTAJ SA MEMORIJALNOG TURNIRA “DUŠAN RAKIĆ - BRAJAN” - Devojke

Počalji od kasa 20/5/2010, 1:32 am

Datum: 08.05.2010.
Mesto: Beograd
IZVESTAJ SA MEMORIJALNOG TURNIRA
“DUŠAN RAKIĆ - BRAJAN”
- Na turniru su učestvovale 7 ekipa u borbama iz regiona : Uša Srbija, Beograd i Vojvodina.
- Ekipe su bile podeljene u 2 grupe, u grupi svako je radio sa svakim, da bi na kraju prvi u grupi
radili za prvo, a drugi za treće mesto.
Prva grupa: Druga grupa:
1. Vojvodina 1. Beograd 1
2. Beograd 2 2. Uža Srbija 2
3. Uža Srbija 1 3. Uža Srbija 3
4. Uža Srbija 4
Rezultati naše ekipe u grupi :
1. meč Vojvodina – Uža Srbija 1 1:1 (Petrov 0:1, Kapelan 2:0, Babić 0:0),
2. meč Vojvodina – Uža Srbija 4 2:1 (Petrov 0:1, Ilić 1:0, Furtula 3:1)
3. meč Vojvodina – Beograd 2 1:0 (Furtula 2:1, Živković 1:1, Babić 0:0),
Zbog lošije poen razlike (4:2), zauzeli smo drugo mesto iza Uše Srbije 1 (5:2). Opšti utisak je da
smo bili najbolji u grupi id a smo trebali da radimo finale sa Beograom 1.
Moja procena je da smo isključivo mi krivi zbog neulaska u finalu (posebono sam nezadovoljan
odnosom u oba meča koje je radila Petrov Jovana). Oba meča je izgubila napravivši 2 kontakta i
pored mog upozorenja u meču. Nije imala ni jedan poen, niti je delovalo da će ga napraviti.
U borbi za treće mesto :
Vojvodina – UŽa Srbija 2 2:0 (Furtula 0:0, Kapelan 4:2, Babić 8:0)
- Opšti utisak o radu naših takmičara :
U celini mogu biti zadovoljan, mada je primetno kod pojedinih takmičara mala neozbiljnost u
meču. Nije se vodilo računa o rezultatu ekipe, već rezultatu za sebe, oglušavanje o savetima
trenera u toku meča, to se posebno odnosi na Petrov Jovanu i nešto manje na Kapelan Anju.
Ostale takmičarke su radile u granicama svojih mogućnosti tu nemam nekih posebnih primedbi
(vezanih za odnosom prema rado). Posebno bih pohvalio Babić Tamaru i Furtula Veru, koje su
od naših takmičarki pokazale najviše.
- Opsti utisak o takmicenju:
Turnir je dobro organizovan uz prisustvo velikog broja takmičara. Jedina primedba je dosta
loša organizacija i odabir sudijskog kadra. Kada dajem ovu primedbu, nemislim da smo bili
posebno oštećeni na takmičenju, primedba je na veliki broj sudija početnika, kojih je u nekim
momentima na borilištu bilo 3 pa i 4. I pored, verovatno, namere da korektno odsude, oni su se
gubili, praveći početničke greške na štetu oba takmičara.

U Zrenajninu 09.05.2010.god. Erić Miloš, selektor

kasa

Broj poruka : 195
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MEMORIJALNI TURNIR DUŠAN RAKIĆ – BRAJAN Empty IZVEŠTAJ SA TAKMIČENJA KARATE SAVEZA VOJVODINE - muskarci

Počalji od kasa 20/5/2010, 1:28 am

IZVEŠTAJ SA TAKMIČENJA KARATE SAVEZA VOJVODINE
Takmičenje: Memorijalni turnir „Dušan Rakić – Brajan“
Datum: 08.05.2010.
Mesto Beograd
Plasman: 2 mesto
U revijlnom delu turnira su organizovani mečevi regija po pravilima regionalnog
šampionata za kadete i juniore. Pored selekcije Vojvodine, učestvovali su još i region Beograda
sa dve ekipe i region Uža Srbija sa tri ekipe. Ekipe su bile rasporeñene u dve grupe:
I GRUPA II GRUPA
1. VOJVODINA 1. BEOGRAD 1
2. BEOGRAD 2 2. SRBIJA 1
3. SRBIJA 2 3. SRBIJA 3
Vojvodina je ostarila sledeće rezultate u grupi:
VOJVODINA - BEOGRAD 2
Kelebić Nenad 0 0 Andrija
Tešević Nenad 0 4
Petrov Nikola 2 2 Galičić Igor
Cvrkota Dejan 1 0
Ristić Njegoš 1 1 Radojčić Stefan
ukupno: 1 1
odnos poena 4 7
VOJVODINA - SRBIJA 2
Petrov Nikola 2 1
Isailović Nikola 4 0
Lugić Stefan 0 2
Cvrkota Dejan 0 0
Ristić Njegoš 4 1
ukupno: 3 1
odnos poena 10 4
Tabela:
1. VOJVODINA 3 4:2 14:11
2. BEOGRAD 2 3 2:1 14:4
3.SRBIJA 2 0 1:4 4:7
Vojvodina je osvojivši prvo mesto u grupi radila finale:
VOJVODINA - BEOGRAD 1
Ristić Njegoš 0 4 Šestakov Aleksandar
Isailović Nikola 0 0
Kelebić Nenad 3 3 Cicović
Cvrkota Dejan 0 0
Petrov Nikola 1 3 Nešić
ukupno: 0 2
odnos poena 4 10
Za reprezentaciju Vojvodine su nastupili:
1.Tešević Nenad Zadrugar Lazarevo
2.Cvrkota Dejan Zadrugar Lazarevo
3.Isailović Nikola Klek Klek
4.Petrov Nikola Zrenjanin Zrenjanin
5.Ristić Njegoš Zrenjanin Zrenjanin
6.Kelebić Nenad 021 Novi Sad
7.Lugić Stefan Dinamo Pančevo
8.Zirojević Dejan Zrenjanin Zrenjanin
Prisutan je bio i Spasovski Nebojša koji nije mogao da nastupa zbog povrede.
Treneri muške selekcije
Ilic Vladimir

kasa

Broj poruka : 195
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MEMORIJALNI TURNIR DUŠAN RAKIĆ – BRAJAN Empty Re: MEMORIJALNI TURNIR DUŠAN RAKIĆ – BRAJAN

Počalji od kasa 14/5/2010, 3:55 pm

vukovi ::kasa...
potpuno se slažem(o)!!
4. jedan od razloga zašto je ‚‚Brajan‚‚...bio tako slabo posećen...je i da se u isti dan održavalo još četiri turnira (molim informaciju proveriti)...
toliko za sad....
tog dana su se odrzavali ovi turniri koje sam ja uspeo da nadjem:
http://karatesvet.forumsr.net/calendar_scheduler.forum?d=1273269600&fid=&display=events
Na Evropskom u Atini bili seniori iz reprezentacije
U Ceskoj i Luxenburgu ne verujem da je bio neko iz Srbije
Jedino na takmicenju: Sremsko Karlovački Kup (Serbia) je bilo 20 tak klubova.
http://www.karateklubimpuls.com/galerija2009/82f-1IZVESTAJ%20SA%20TAKMICENJA%20SREMSKO%20KARLOVACKI%20KUP%202010.pdf
Po meni jedino ovaj turnir je smanjio dosta broj ucesnika na Brajanu, samim tim sto nije dosao Impuls Sremski Karlovci,i sto su neki klubovi otisli na taj turnir Sad ili je Brajan smanjio broj takmicara koji nisu otisli na Sremsko Karlovački Kup (Serbia) Twisted Evil

kasa

Broj poruka : 195
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MEMORIJALNI TURNIR DUŠAN RAKIĆ – BRAJAN Empty Re: MEMORIJALNI TURNIR DUŠAN RAKIĆ – BRAJAN

Počalji od kasa 14/5/2010, 3:10 pm

MIR0SLAV ::Mala ispravka za gospodina Kasporskog...u 1998.godištu u apsolutnom nivou za kate pored takmičara iz Skipera učestovao je i takmičar iz KK Arena iz Beograda...da li je poreklom Crnogorac ne znam ali pitaću ga Very Happy
Permutovao sam pojas i apsolutni Smile ali sam hteo da vidim jel neko prati ovu temu, takmicar iz Crne gore Potoci je bio u pojasu Smile Svaka cast...ipak sam uhvacen sto sam bio lenj Sad da ispravim kad su izasli zvanicni rezultati.

kasa

Broj poruka : 195
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MEMORIJALNI TURNIR DUŠAN RAKIĆ – BRAJAN Empty Re: MEMORIJALNI TURNIR DUŠAN RAKIĆ – BRAJAN

Počalji od MIR0SLAV 14/5/2010, 3:07 pm

Mala ispravka za gospodina Kasporskog...u 1998.godištu u apsolutnom nivou za kate pored takmičara iz Skipera učestovao je i takmičar iz KK Arena iz Beograda...da li je poreklom Crnogorac ne znam ali pitaću ga Very Happy

MIR0SLAV

Broj poruka : 46
Datum upisa : 03.05.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

MEMORIJALNI TURNIR DUŠAN RAKIĆ – BRAJAN Empty Re: MEMORIJALNI TURNIR DUŠAN RAKIĆ – BRAJAN

Počalji od kasa 11/5/2010, 3:14 pm

mario ::Bio sam na turniru u subotu na Crvenom Krstu. Stvarno odavno nije bila losija konkurencija na tom turniru, a svake godine do sada sam bio na istom. Trebali bi malo da se zapitamo ima li svrhe organizovati toliko takmicenja toku sezone. Svako je sve losije i losije. Evil or Very Mad
Za 4 godine koliko vodim 2 klinca na takmicenja kod nas svaki turnir je sve losiji i losiji.Isli smo skoro na sva takmicenja, od raznih malih mesta po Srbiji (da ne kazem sela), Italije, Makedonije, Hrvatske. Slovenije, Madjarske, Ceske...
Moje misljenje da ce turniri biti sve gori i gori, sto zbog krize sto zbog prenatrpanog kalendara...
Sad turniri zavise ko kome vraca uslugu i da li je domacin ucestvovao na njegovom turniru i u kom broju.. Smile

kasa

Broj poruka : 195
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MEMORIJALNI TURNIR DUŠAN RAKIĆ – BRAJAN Empty Re: MEMORIJALNI TURNIR DUŠAN RAKIĆ – BRAJAN

Počalji od mario 11/5/2010, 12:47 pm

Bio sam na turniru u subotu na Crvenom Krstu. Stvarno odavno nije bila losija konkurencija na tom turniru, a svake godine do sada sam bio na istom. Trebali bi malo da se zapitamo ima li svrhe organizovati toliko takmicenja toku sezone. Svako je sve losije i losije. Evil or Very Mad

mario

Broj poruka : 19
Datum upisa : 04.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

MEMORIJALNI TURNIR DUŠAN RAKIĆ – BRAJAN Empty 98 godiste katastrofa...

Počalji od kasa 9/5/2010, 5:23 pm

Jedan od najslabijih turnira za 98. godiste... Kata timovi 98, 97, 96, samo nas tim affraid U 98. apsolutni nivo dva nasa takmicara i jedan iz Crne gore (znaci ni jedno dete iz Srbije u apsolutnom 98. nije bilo). 98 zeleni i plavi samo jedno dete pored mog deteta Evil or Very Mad 98. borbe -30 samo moj klinac... Bolje da sam otisao i kupio medalje deci Smile a i prosao bi mozda jeftinije king
Ako je i u ostalim kategorijama bilo tako, onda je katastrofa...
ALI OPET SVAKA CAST ORGANIZATORU NA NAGRADAMA, TORTAMA i KOMPLETNOJ ORGANIZACIJI TAKMICENJA... cheers

kasa

Broj poruka : 195
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MEMORIJALNI TURNIR DUŠAN RAKIĆ – BRAJAN Empty MEMORIJALNI TURNIR DUŠAN RAKIĆ – BRAJAN

Počalji od kasa 4/4/2010, 9:25 pm

XXIV MEMORIJALNI TURNIR DUŠAN RAKIĆ – BRAJAN
http://www.beokarate.rs/bks/satnice/09-10/brajan%202010.pdf

8. maj 2010 ORGANIZATOR KK „Radnički“ Beograd
suorganizator - Beogradski Karate Savez
SATNICA
hala SD „Radnički“ Vojvode Šupljikca 31
prijava do petka 7.5.2010
uplata, korekcija žreba subota 8.5.2010 od 8:00 do 9:30
početak takmičenja subota 8.5.2010 u 10 časova
prijave i obaveštenja na tel/fax: 011/244-2075; 3830-479 mob 064/117-4252; 064/8687-914
e-mail: radnicki@beotel.net
KOTIZACIJA
pojedinačno 1000 din (10 EUR)
ekipno 1800 din (20 EUR)
(iznosi u eurima se odnose na ekipe iz inostranstva)
treneri dobijaju nagradu:10% od ukupne kotizacije do 10 nastupa
20% od ukupne kotizacije od 10 do 20 nastupa
30% od ukupne kotizacije preko 20 nastupa
(ekipni nastup se broji kao jedan nastup)
NAGRADE
Pehari za najuspešnije klubove (I, II i III mesto)
Televizor za I mesto za najuspešniji klub u katama
Televizor za I mesto za najuspešniji klub u borbama
Pehar za najmasovniji klub
Pehar za najuspešnijeg takmičara i takmičarku, posebno kate, posebno borbe
Pehar za najmlađeg učesnika turnira, posebno kate, posebno borbe
Medalje i diplome
Pehari pobednicima u ekipnom takmičenju
Torte pobednicima u ekipnom takmičenju za mlađe uzrasne kategorije zaključno sa ’97 godištem
REVIJALNI DEO
U dogovoru sa regionima u okviru revijalnog dela nastupiće u ekipnoj konkurenciji reprezentacije regiona,
takođe je predviđen nastup reprezentacija Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Makedonije i Hrvatske.
Takmičenje će se odvijati po novim pravilima koja važe za Regionalno prvenstvo Evrope. Muška ekipa u
borbama se sastoji od 4 juniora i 3 kadeta, a nastupa 5 takmičara i to 3 juniora i 2 kadeta. Ženska ekipa u
borbama se sastoji od 3 juniorke i 2 kadetkinje, a nastupaju 3 takmičarke i to 2 juniorke i 1 kadetkinja. U
katama ekipno kadeti i juniori predstavljaju jednu grupu. Nastup je besplatan. Za takmičare u revijalnom
delu obezbeđene su medalje, diplome i pehari, kao i sokovi i sendviči.
OPŠTE ODREDBE
Takmičenje će biti po kup sistemu.
Takmičenje po modifikovanim pravilima KFS
Organizator ne snosi nikakvu odgovornost za moguće povrede.
Svaki klub je odgovoran za zdravstveno stanje svojih takmičara
tel/fax: 011/244-2075; 3830-479 mob 064/117-4252; 064/8687-914 e-mail: radnicki@beotel.net


Poslednji put izmenio kasa dana 20/5/2010, 12:34 am, izmenio ukupno 2 puta

kasa

Broj poruka : 195
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MEMORIJALNI TURNIR DUŠAN RAKIĆ – BRAJAN Empty Re: MEMORIJALNI TURNIR DUŠAN RAKIĆ – BRAJAN

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu