Karate Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na Balkansko je danas otislo par decaka i devojcica (bez zvanicnog spiska) i po ko zna kom i cijem kriterijumu ??!!! ...(stari naziv: NAJBOLJI KATA TIM 98 GOD. ne ide na balkanskog zbog pravila KFS)

+9
cale
saolin
MIR0SLAV
Facebook
brus li
maja-maki
vukovi
roditelj
kasa
13 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Na Balkansko je danas otislo par decaka i devojcica (bez zvanicnog spiska) i po ko zna kom i cijem kriterijumu ??!!! ...(stari naziv: NAJBOLJI KATA TIM 98 GOD. ne ide na balkanskog zbog pravila KFS) - Page 2 Empty Na Balkansko je danas otislo par decaka i devojcica (bez zvanicnog spiska) i po ko zna kom i cijem kriterijumu ??!!! ...(stari naziv: NAJBOLJI KATA TIM 98 GOD. ne ide na balkanskog zbog pravila KFS)

Počalji od kasa 18/9/2010, 10:47 pm

First topic message reminder :

Zanimljivo je da kata tim SKIPPERA 1998 godiste koji je ubedljivo najbolji godinama ne ide na Balkansko samo zato sto nasa federacija ima DRUGACIJA PRAVILA !!??.
Ja naravno razumem pravila i jasno mi je da takmicar koji je 2000 god. ne moze da ide (mada je ova informacija tek potvrdjena par nedelja pre odrzavanja Balkanskog) ali zasto uopste kod nas radi po tim pravilima ??!!
- Pa dal je moguce da nikog u savezu ne zanima da ode NAJBOLJI KATA TIM da predstavlja Srbiju ??
- Jasno mi je da je tesko zameniti jednog takmicara, ali da se krenulo na vreme i da nekog uopste briga, garantujem da bi ovaj kata tim i sa jos jednim takmicarom iz bilo kog drugog kluba opet bio najbolji...
- Zanimljivo ce biti ko ce otici na Balkansko: Mladenovac 98 god ili Radnicki 99. jel su ovi timovi retko bili u istoj kategoriji na takmicenjima...
- Zanimljivo da klinac koji je medju prvih pet tokom cele godine ne bude na spisku TRENINGA REPREZENTACIJE od 15-tak ili vise takmicara za to godiste.

Svaka cast novom treneru mladjih kategorija (izvinjenje jel stvarno ne znam ime) koji bar se trudi da nesto uradi u kratkom periodu otkad je dobio ovu funkciju:
- Dosao je i pratio izborni turnir Slobodan Vucinic (mada je imao 4 borilista koja je nemoguce kvalitetno pratiti).
- Zakazao je trening Reprezntaicje koji je bila vise neka prozivka i provera kata tima 98-99 i par takmicara...

Zasto su dolazila sva ostala deca i zasto se zvalo TRENING REPREZENTACIJE kad nista nisu trenirala ??!!
Zasto na kontrolnom turniru nije stavljeno da se direktno bore kata tim 98-99 godiste i ako su slicni nek ode bolji sa tog kontrolnog turnira.
Zasto su bili prisutni pojedini treneri, mame, tate Smile , tetke... na TRENINGU REPREZENTACIJE i stalno pitala i uznemiravala selektora mladjih kategorija u katama...
Ovaj post je napisan samo da se ne zaborave neke stvari koje su se dogadjale tokom izbora za Balkansko.Takodje Roditelji koji imaju CAST da njihovo dete predstavlja Srbiju to ce morati i da PLATE (cifra nezvanicno se vrti oko 250-300 e po takmicaru)

SELEKTORU MLADJIH KATEGORIJA U KATAMA zelim puno srece u radu sa mladjim kategorijama... cheers i sve kritike sa moje strane su dobronamerne da bi za koju godinu imali PRAVI IZBOR NAJBOLJIH TAKMICARA

SVIM UCESNICIMA BALKANSKOG ZELIM MNOGO USPEHA, da osvoje po neku medalju (ali da osvoje i po neku simpatiju) ... Embarassed


Poslednji put izmenio kasa dana 23/9/2010, 12:10 am, izmenio ukupno 7 puta

kasa

Broj poruka : 195
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole


Na Balkansko je danas otislo par decaka i devojcica (bez zvanicnog spiska) i po ko zna kom i cijem kriterijumu ??!!! ...(stari naziv: NAJBOLJI KATA TIM 98 GOD. ne ide na balkanskog zbog pravila KFS) - Page 2 Empty Postovi sa Facebook-a

Počalji od Facebook 22/9/2010, 1:45 am

Bojana Markovic:
Katastrofa! Ja licno bih zamolila sve roditelje da dodju sutra na zakazani polazak da bi nasi veliki karate mozgovi iz svih struktura BKS,KFS itd..vidjeli od koga zive,da su bitni karatisti a ne njihove fotelje!

Facebook

Broj poruka : 26
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Na Balkansko je danas otislo par decaka i devojcica (bez zvanicnog spiska) i po ko zna kom i cijem kriterijumu ??!!! ...(stari naziv: NAJBOLJI KATA TIM 98 GOD. ne ide na balkanskog zbog pravila KFS) - Page 2 Empty Postovi sa Facebook-a

Počalji od Facebook 22/9/2010, 1:21 am

Maja Djordjevic:
VELIKA SRAMOTA NE VELIKA NEGO PREVELIKA, A POSTAVILA BI JOS PITANJE GDE SU PARE KOJE JE MINISTARSTVO SPORTA OBEZBEDILO ZA BALKANSKO I DA LI JE MOGUCE DA MINISTARSTVO PLACA SELEKTIVNO SAMO ZA SENIORE A DECA 96, 97, 98 NE POSTOJE NI ZA KOGA NI U SAVEZU NI U OVOJ ZEMLJI , TOTALNO SAM RAZOCARANA I ZAISTA NE MOGU DA VERUJEM DA SE OVO DESAVA......

Facebook

Broj poruka : 26
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Na Balkansko je danas otislo par decaka i devojcica (bez zvanicnog spiska) i po ko zna kom i cijem kriterijumu ??!!! ...(stari naziv: NAJBOLJI KATA TIM 98 GOD. ne ide na balkanskog zbog pravila KFS) - Page 2 Empty Postovi sa Facebook-a

Počalji od Facebook 22/9/2010, 1:15 am

Ivan Izgarjan IZGARJAN RUZICA:
OVO JE SRAMOTA ZA OVO NEKI LJUDI TREBA DA ODGOVARAJU, PA ZAR IM NIJE DOVOLJNO TO STO RODITELJI PLACAJU CELOKUPNE TROSKOVE.SAMO BIH VOLELA DA ODGOVORNI ZA OVU SRAMOTU OBJASNE MOM SINU KAKO TO DA ON RASPAKUJE KOFER I DALJE NASTAVI DA SE BAVI KARATEOM?POZIVAM RODITELJE KOJI SU TRENUTNO U SITUACIJI KAO I JA DA ZAJEDNO ODREAGUJEMO NA BESRAMNU IGRU COVEKA KOJEM JE UKAZANO POVERENJE DA BILO STA ORGANIZUJE,TREBA MU ZABRANITI DA PRIDJE TATAMIJU.

Facebook

Broj poruka : 26
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Na Balkansko je danas otislo par decaka i devojcica (bez zvanicnog spiska) i po ko zna kom i cijem kriterijumu ??!!! ...(stari naziv: NAJBOLJI KATA TIM 98 GOD. ne ide na balkanskog zbog pravila KFS) - Page 2 Empty Re: Na Balkansko je danas otislo par decaka i devojcica (bez zvanicnog spiska) i po ko zna kom i cijem kriterijumu ??!!! ...(stari naziv: NAJBOLJI KATA TIM 98 GOD. ne ide na balkanskog zbog pravila KFS)

Počalji od vukovi 21/9/2010, 8:20 pm

U mesecu septembru selekcije Beogradskog karate saveza će nastupiti na sledećim turnirima:

Bijeljina Open - Noć Šampiona (19.09)

Budapest Open 2010 (25.09)

U Bijeljini je predviđen nastup svih selekcija, dok u Budimpešti je predviđen nastup u konkurenciji juniora, mlađih seniora i seniora.



HAJDE DA VIDIMO DA LI CE OVDE BITI SVE OK!!!
Tj. koje su to sve selekcije i ko od dece ide.... affraid affraid

vukovi

Broj poruka : 46
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Na Balkansko je danas otislo par decaka i devojcica (bez zvanicnog spiska) i po ko zna kom i cijem kriterijumu ??!!! ...(stari naziv: NAJBOLJI KATA TIM 98 GOD. ne ide na balkanskog zbog pravila KFS) - Page 2 Empty BRUKA

Počalji od saolin 21/9/2010, 4:56 pm

po najnovijoj informaciji za decu nema mesta u autobusu.Ima mesta samo za seniore,trenere i sudije .

saolin

Broj poruka : 1
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Na Balkansko je danas otislo par decaka i devojcica (bez zvanicnog spiska) i po ko zna kom i cijem kriterijumu ??!!! ...(stari naziv: NAJBOLJI KATA TIM 98 GOD. ne ide na balkanskog zbog pravila KFS) - Page 2 Empty Postovi sa Facebook-a

Počalji od Facebook 21/9/2010, 3:22 pm

Miroslav Rankovic:
nije bezbedno !!!

Facebook

Broj poruka : 26
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Na Balkansko je danas otislo par decaka i devojcica (bez zvanicnog spiska) i po ko zna kom i cijem kriterijumu ??!!! ...(stari naziv: NAJBOLJI KATA TIM 98 GOD. ne ide na balkanskog zbog pravila KFS) - Page 2 Empty STRASNO

Počalji od roditelj 21/9/2010, 2:07 pm

Postovani prijatelji, roditelji, sportski radnici, takmicari i naravno deco
neznam kada ce te krenuti Vi koji ste sigurni putnici i ostali koji se nadaju da ce ici
KAKO NEKO MOZE DA VAM OBJASNI A I NAMA DA CE VAS CUVATI I PAZITI KADA SU OVAKO NESAVESNI I NEODGOVORNI STO SE SPISKA TICE
Pa zar mislite da je bezbedno pustiti decu sa ovakvim savezom. Pa nisu to senior to su DECA.

Dali neko ima neki komentar na ovo

roditelj

Broj poruka : 20
Datum upisa : 19.04.2010
Godina : 56
Lokacija : Beograd - Zvezdara

http://www.winwell.co.rs

Nazad na vrh Ići dole

Na Balkansko je danas otislo par decaka i devojcica (bez zvanicnog spiska) i po ko zna kom i cijem kriterijumu ??!!! ...(stari naziv: NAJBOLJI KATA TIM 98 GOD. ne ide na balkanskog zbog pravila KFS) - Page 2 Empty Re: Na Balkansko je danas otislo par decaka i devojcica (bez zvanicnog spiska) i po ko zna kom i cijem kriterijumu ??!!! ...(stari naziv: NAJBOLJI KATA TIM 98 GOD. ne ide na balkanskog zbog pravila KFS)

Počalji od maja-maki 21/9/2010, 12:48 pm

da li se konacno zna taj famozni spisak dece koja idu, u koliko sati idu i koliko ce to ,,zadovoljstvo,, da nas kosta cheers

maja-maki

Broj poruka : 4
Datum upisa : 14.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Na Balkansko je danas otislo par decaka i devojcica (bez zvanicnog spiska) i po ko zna kom i cijem kriterijumu ??!!! ...(stari naziv: NAJBOLJI KATA TIM 98 GOD. ne ide na balkanskog zbog pravila KFS) - Page 2 Empty Re: Na Balkansko je danas otislo par decaka i devojcica (bez zvanicnog spiska) i po ko zna kom i cijem kriterijumu ??!!! ...(stari naziv: NAJBOLJI KATA TIM 98 GOD. ne ide na balkanskog zbog pravila KFS)

Počalji od kasa 21/9/2010, 2:56 am

MIR0SLAV ::Evo da i ja prokomentarišem ovu temu mada ne želim mnogo da kažem. Što se tiče timova ne bih se upuštao u to koji je tim bolji (da sam sudio taj meč znali bi moje mišljenje)...
roditelj ::Pitao bih samo kada je nastao tim Mladenovac '98, i gde se to takmicio i od kad !??? REZULTATI
Koliko sam cuo sastavljen je pre mesec dana i treniran intezivno jer se predpostavljalo da ce biti ovakav izbor ? ko je to znao ?
slazem se da SKIPER ima bolji tim i rezultat od Radnickog, a ko ide ???????
koji rezultat ima MLADENOVAC.
Ovde nije ni bitno ko je bolji, jel Skipper tim ne moze da ide jel ima takmicara 2000 god, mada gledano i statistiku najbolji je u direktnim susretima protiv kata timova Mladenovac 98 i Radnicki 99:
Skipper pobedjuje Mladenovac u finalu izbornog turnira za Balkansko koji je sad bio u subotu, Radnicki se takmicio u svom godistu 99. Na prvenstvu Srbije Skipper disfalifikovan u finalu protiv Mladenovca jel nisu imali Bunkai (KFS uveo Bunkai a ni na balkanskom se sad ne radi Bunkai) . Na prvenstvu Beograda Skipper prvi Mladenovac treci, Radnicki na Djuri Prokicu prvi Mladenovac treci,Skipper prvi na Top tenu pobedio Radnicki, Kup Srbije Skipper pobedio Radnicki u finalu, Kup Beograda Skipper pobedio Radnicki u finalu Mladenovac treci...itd, znaci moja konstatacija je bila iz statistike da je Skipper najbolji kata tim i steta sto niko od tih takmicara ne ucestvuje u nekom SRPSKOM KATA TIMU i bas briga KFS za tu decu.
Zeleo bi da pozdravim decu iz kata timova Radnickog i Mladenovca od kojih ce jedan otici na Balkansko prvenstvo.Moji sinovi su super drugari sa njima: Sarac Petar, Vukmirović Uroš, Škorić Lazar, Stankovic Mijat i Trajković Aleksandra koji su sjajna deca i imaju sjajne roditelje.
MIR0SLAV ::Koliko mi je bilo drago zbog toga što će deca ponovo imati internacionalno prvenstvo koje je i po kvalitetu pandan Evropskom prvenstvu toliko mi se najblaže rečeno gadi što ću ponovo morati da gledam kako će prste u odabir pojedinaca umešati razna prijateljstva,uskoklupski interesi i ko zna šta još samo ne kvalitet. Iskusili smo to (u klubu) na poslednjem Balkanskom prvenstvu koje je održano u Kragujevcu i stvarno sam se nakon objavljivanja spiska za to prvenstvo razočarao. Ove godine moje raspoloženje je ostalo isto i stvarno ne vidim svrhu....
Ovde nema sta da se komentarise sve je nazalost lepo receno...

kasa

Broj poruka : 195
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Na Balkansko je danas otislo par decaka i devojcica (bez zvanicnog spiska) i po ko zna kom i cijem kriterijumu ??!!! ...(stari naziv: NAJBOLJI KATA TIM 98 GOD. ne ide na balkanskog zbog pravila KFS) - Page 2 Empty Re: Na Balkansko je danas otislo par decaka i devojcica (bez zvanicnog spiska) i po ko zna kom i cijem kriterijumu ??!!! ...(stari naziv: NAJBOLJI KATA TIM 98 GOD. ne ide na balkanskog zbog pravila KFS)

Počalji od MIR0SLAV 21/9/2010, 1:13 am

Evo da i ja prokomentarišem ovu temu mada ne želim mnogo da kažem. Što se tiče timova ne bih se upuštao u to koji je tim bolji (da sam sudio taj meč znali bi moje mišljenje). Generalno gledano (ne mislim samo na određena godišta) timovi u Srbiji su loši i to je to. Niko neće da se prihvati posla da se od najboljih pojedinaca napravi tim jer treba da se radi...ali o tome drugom prilikom. Što se tiče Balkanskog reći ću samo jedno....Koliko mi je bilo drago zbog toga što će deca ponovo imati internacionalno prvenstvo koje je i po kvalitetu pandan Evropskom prvenstvu toliko mi se najblaže rečeno gadi što ću ponovo morati da gledam kako će prste u odabir pojedinaca umešati razna prijateljstva,uskoklupski interesi i ko zna šta još samo ne kvalitet. Iskusili smo to (u klubu) na poslednjem Balkanskom prvenstvu koje je održano u Kragujevcu i stvarno sam se nakon objavljivanja spiska za to prvenstvo razočarao. Ove godine moje raspoloženje je ostalo isto i stvarno ne vidim svrhu....

MIR0SLAV

Broj poruka : 46
Datum upisa : 03.05.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Na Balkansko je danas otislo par decaka i devojcica (bez zvanicnog spiska) i po ko zna kom i cijem kriterijumu ??!!! ...(stari naziv: NAJBOLJI KATA TIM 98 GOD. ne ide na balkanskog zbog pravila KFS) - Page 2 Empty POSOTVI SA Facebook-a

Počalji od Facebook 20/9/2010, 6:01 pm

Kasporski Nenad Kasa:
Nije mi bilo tesko da pre pet minuta pozovem kancalariju KFS da se raspitam jel se zna spisak za Balkansko... i odgovor verovatno pretpostavljate koji je:JOS NEMAMO SPISAK TAKMICARA KOJI IDU NA BALKANSKO ?!
sva sreca ima jos dosta vremena velikih 3 DANA !!!

Facebook

Broj poruka : 26
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Na Balkansko je danas otislo par decaka i devojcica (bez zvanicnog spiska) i po ko zna kom i cijem kriterijumu ??!!! ...(stari naziv: NAJBOLJI KATA TIM 98 GOD. ne ide na balkanskog zbog pravila KFS) - Page 2 Empty POSOTVI SA Facebook-a

Počalji od Facebook 20/9/2010, 6:00 pm

КйВу НускнвП:
bože me sačuvaj........šteta stvarno baš su dobri!!!
КйВу НускнвП:
Brt ovo đubre od federacije me je prozvalo na spisku i moji roditelju koji inače plaćaju mesečno troškove sve ukupno 2000e moraju da plate balkansko 300e??? gde je sad tu federacija je li da vas pitam??? nači no comment ˙a samo da napomenem radi mi samo ćale)


Poslednji put izmenio Facebook dana 20/9/2010, 6:05 pm, izmenio ukupno 3 puta

Facebook

Broj poruka : 26
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Na Balkansko je danas otislo par decaka i devojcica (bez zvanicnog spiska) i po ko zna kom i cijem kriterijumu ??!!! ...(stari naziv: NAJBOLJI KATA TIM 98 GOD. ne ide na balkanskog zbog pravila KFS) - Page 2 Empty odlicno

Počalji od brus li 20/9/2010, 5:21 pm

Super nam je pocela sezona...prvo pa balkansko koje je totalno zaboravljeno od nase federacije. Ljudi nemojte da padate u vatru odavno pricamo da je federacija zaboravila mladje uzraste, pa ide svetsko prvenstvo kod nas jel mozda neko zna o kojim kolicinama novca se radi???? pa mozemo samo da sanjamo...zasto bi se oni onda opterecivali sa nekim klincima od kojih TRENUTNO ne mogu bas toliko da zarade.
Sto se tice pravila sami ste svedoci da kod nas odavno nista ne funkcionise, pravila su jedna kod nas druga u Evropi. Tuzno je sto roditelji treba da pokrecu neke stvari koje su definitivno stvar klubova i saveza.
Gledao sam juce takmicenje, po ko zna koji put jeste tim Skipera bio najbolji ali i za njih treba neko da pokusa da se izbori. Ne znaci ako si najbolji da ti je sve osigurano na zalost.
Ajde da se zajedno nadamo da ce spiskovi, cena, objasnjenja biti dostupni bar danas onima koje to interesuje cheers

brus li

Broj poruka : 25
Datum upisa : 04.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Na Balkansko je danas otislo par decaka i devojcica (bez zvanicnog spiska) i po ko zna kom i cijem kriterijumu ??!!! ...(stari naziv: NAJBOLJI KATA TIM 98 GOD. ne ide na balkanskog zbog pravila KFS) - Page 2 Empty Re: Na Balkansko je danas otislo par decaka i devojcica (bez zvanicnog spiska) i po ko zna kom i cijem kriterijumu ??!!! ...(stari naziv: NAJBOLJI KATA TIM 98 GOD. ne ide na balkanskog zbog pravila KFS)

Počalji od maja-maki 20/9/2010, 1:41 pm

izgleda da svako od nas ima problem ali nas savez nema kod njih je sve ok, deca se izlomise, ali sav trud uzalud, konkretno moje dete se borilo u kategoriji -54 i bila je prva ali da bi i neka deca isla zarad ne znam ni ja cega moje dete su prebacili u kategoriju -47 jer su oni procenili da ona moze da skine 3 kg, znam da je to normalna pojava i da se to desava u sportu ali kako detetu objasniti zasto se borila u vecoj kategoriji i zasluzila da ide u svojoj kategoriji da mozda nece ni izaci na boriliste ako ne skine ta tri kg.a neko ko nije konkretno juce uzeo nista ide bez problema umesto mog deteta, verovatno takvih slucajeva ima i verovatno ce ih biti i u buducnosti ali nepravda boli jako boli a pogotovo decu.
Cemu onda sav trud i sva muka ako se to ne gleda i ne ceni.....

maja-maki

Broj poruka : 4
Datum upisa : 14.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Na Balkansko je danas otislo par decaka i devojcica (bez zvanicnog spiska) i po ko zna kom i cijem kriterijumu ??!!! ...(stari naziv: NAJBOLJI KATA TIM 98 GOD. ne ide na balkanskog zbog pravila KFS) - Page 2 Empty pitanje

Počalji od vukovi 20/9/2010, 12:45 pm

Pitanje:

1 ) zasto vec u petak nismo mogli da imamo objavljeno javno izvlacenje parova....pa ko dodje dodje...MORAM konstatovati da sam slucajno bio prisutan de se zreb dirigovao na borilistu i u kancelariji 96...i 98 godiste....za odredjene takmicare, jer se znalo da im konkurent nije dosao??

2) zasto nije najavljeno ranije da ce ovo biti ``izborno`` takmicenje.....

3) OBAVEZNO UVESTI PRIJAVLJIVANJE najmanje dva dana pre takmicenja i javno objavljivanje parova tj. sudijskih lista...da se sprece ``dobronamerna premestanja`` takmicara!!!

a sve zbog malih takmicara koji ....treba da nam budu uzdanica u nastupajucem periodu!!
pozdrav











roditelj ::
kasa ::Zanimljivo je da kata tim SKIPPERA 1998 godiste koji je ubedljivo najbolji godinama ne ide na Balkansko samo zato sto nasa federacija ima DRUGACIJA PRAVILA !!??.
Ja naravno razumem pravila i jasno mi je da takmicar koji je 2000 god. ne moze da ide (mada je ova informacija tek potvrdjena par nedelja pre odrzavanja Balkanskog) ali zasto uopste kod nas radi po tim pravilima ??!!
- Pa dal je moguce da nikog u savezu ne zanima da ode NAJBOLJI KATA TIM da predstavlja Srbiju ??
- Jasno mi je da je tesko zameniti jednog takmicara, ali da se krenulo na vreme i da nekog uopste briga, garantujem da bi ovaj kata tim i sa jos jednim takmicarom iz bilo kog drugog kluba opet bio najbolji...
- Zanimljivo ce biti ko ce otici na Balkansko: Mladenovac 98 god ili Radnicki 99. jel su ovi timovi retko bili u istoj kategoriji na takmicenjima...
- Zanimljivo da klinac koji je medju prvih pet tokom cele godine ne bude na spisku TRENINGA REPREZENTACIJE od 15-tak ili vise takmicara za to godiste.

Svaka cast novom treneru mladjih kategorija (izvinjenje jel stvarno ne znam ime) koji bar se trudi da nesto uradi u kratkom periodu otkad je dobio ovu funkciju:
- Dosao je i pratio izborni turnir Slobodan Vucinic (mada je imao 4 borilista koja je nemoguce kvalitetno pratiti).
- Zakazao je trening Reprezntaicje koji je bila vise neka prozivka i provera kata tima 98-99 i par takmicara...

Zasto su dolazila sva ostala deca i zasto se zvalo TRENING REPREZENTACIJE kad nista nisu trenirala ??!!
Zasto na kontrolnom turniru nije stavljeno da se direktno bore kata tim 98-99 godiste i ako su slicni nek ode bolji sa tog kontrolnog turnira.
Zasto su bili prisutni pojedini treneri, mame, tate Smile , tetke... na TRENINGU REPREZENTACIJE i stalno pitala i uznemiravala selektora mladjih kategorija u katama...
Ovaj post je napisan samo da se ne zaborave neke stvari koje su se dogadjale tokom izbora za Balkansko.Takodje Roditelji koji imaju CAST da njihovo dete predstavlja Srbiju to ce morati i da PLATE (cifra nezvanicno se vrti oko 250-300 e po takmicaru)

SELEKTORU MLADJIH KATEGORIJA U KATAMA zelim puno srece u radu sa mladjim kategorijama... cheers i sve kritike sa moje strane su dobronamerne da bi za koju godinu imali PRAVI IZBOR NAJBOLJIH TAKMICARA

SVIM UCESNICIMA BALKANSKOG ZELIM MNOGO USPEHA, da osvoje po neku medalju (ali da osvoje i po neku simpatiju) ... Embarassed

Pitao bih samo kada je nastao tim Mladenovac '98, i gde se to takmicio i od kad !??? REZULTATI
Koliko sam cuo sastavljen je pre mesec dana i treniran intezivno jer se predpostavljalo da ce biti ovakav izbor ? ko je to znao ?
slazem se da SKIPER ima bolji tim i rezultat od Radnickog, a ko ide ???????
koji rezultat ima MLADENOVAC.
Ovaj turnir da nije bilo navodne provere nebi posetilo ni 50 takmicara.(IZBORNI TURNIR REPREZENTACIJE I DECA PLACAJU KOTIZACIJU ???????)
Dali je bilo vremena da se odvoji 5-7 takmicara najboljih od ova dva godista(99 i 98) i napravi tim za ponos jer nabrojte mi koja to jos godista imaju ovoliki broj kvalitetnih takmicara
E MOJ SAVEZU I MOJI SELEKTORI - ne goji se prase ......
Kad ste vec birali tim kasa Vam je rekao sta ste trebali da uradite, gde Vam je Jagodina grad , Karlovci, Unsu, i jos neki timovi koji su mogli da budu pozvani na turnir pa da se odredi tim ali i da odmere snage izmedju sebe ili se unapred znalo ste ce biti.......
Pojedinacana konkurencija ....., koliko selektor zna sta se radilo u klubovima tj koliko spremni odlaze na Balkansko......

OVO SVE TOLIKO OBESMISLJAVA UCESCE NA DOMACIM TURNIRIMA DA PROSTO NEZNAM KO CE DECI OBJASNITI DA JE SAV TRUD UZALUDAN
jer u jednim rukama je sve.
Ovo ste nazvali trening reprezentacije

znam da ce uslediti Kasin komentar a i Miroslavov zeljno cekam da ga cujem

vukovi

Broj poruka : 46
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Na Balkansko je danas otislo par decaka i devojcica (bez zvanicnog spiska) i po ko zna kom i cijem kriterijumu ??!!! ...(stari naziv: NAJBOLJI KATA TIM 98 GOD. ne ide na balkanskog zbog pravila KFS) - Page 2 Empty moram da prokomentarisem !?!??

Počalji od roditelj 20/9/2010, 12:02 pm

kasa ::Zanimljivo je da kata tim SKIPPERA 1998 godiste koji je ubedljivo najbolji godinama ne ide na Balkansko samo zato sto nasa federacija ima DRUGACIJA PRAVILA !!??.
Ja naravno razumem pravila i jasno mi je da takmicar koji je 2000 god. ne moze da ide (mada je ova informacija tek potvrdjena par nedelja pre odrzavanja Balkanskog) ali zasto uopste kod nas radi po tim pravilima ??!!
- Pa dal je moguce da nikog u savezu ne zanima da ode NAJBOLJI KATA TIM da predstavlja Srbiju ??
- Jasno mi je da je tesko zameniti jednog takmicara, ali da se krenulo na vreme i da nekog uopste briga, garantujem da bi ovaj kata tim i sa jos jednim takmicarom iz bilo kog drugog kluba opet bio najbolji...
- Zanimljivo ce biti ko ce otici na Balkansko: Mladenovac 98 god ili Radnicki 99. jel su ovi timovi retko bili u istoj kategoriji na takmicenjima...
- Zanimljivo da klinac koji je medju prvih pet tokom cele godine ne bude na spisku TRENINGA REPREZENTACIJE od 15-tak ili vise takmicara za to godiste.

Svaka cast novom treneru mladjih kategorija (izvinjenje jel stvarno ne znam ime) koji bar se trudi da nesto uradi u kratkom periodu otkad je dobio ovu funkciju:
- Dosao je i pratio izborni turnir Slobodan Vucinic (mada je imao 4 borilista koja je nemoguce kvalitetno pratiti).
- Zakazao je trening Reprezntaicje koji je bila vise neka prozivka i provera kata tima 98-99 i par takmicara...

Zasto su dolazila sva ostala deca i zasto se zvalo TRENING REPREZENTACIJE kad nista nisu trenirala ??!!
Zasto na kontrolnom turniru nije stavljeno da se direktno bore kata tim 98-99 godiste i ako su slicni nek ode bolji sa tog kontrolnog turnira.
Zasto su bili prisutni pojedini treneri, mame, tate Smile , tetke... na TRENINGU REPREZENTACIJE i stalno pitala i uznemiravala selektora mladjih kategorija u katama...
Ovaj post je napisan samo da se ne zaborave neke stvari koje su se dogadjale tokom izbora za Balkansko.Takodje Roditelji koji imaju CAST da njihovo dete predstavlja Srbiju to ce morati i da PLATE (cifra nezvanicno se vrti oko 250-300 e po takmicaru)

SELEKTORU MLADJIH KATEGORIJA U KATAMA zelim puno srece u radu sa mladjim kategorijama... cheers i sve kritike sa moje strane su dobronamerne da bi za koju godinu imali PRAVI IZBOR NAJBOLJIH TAKMICARA

SVIM UCESNICIMA BALKANSKOG ZELIM MNOGO USPEHA, da osvoje po neku medalju (ali da osvoje i po neku simpatiju) ... Embarassed

Pitao bih samo kada je nastao tim Mladenovac '98, i gde se to takmicio i od kad !??? REZULTATI
Koliko sam cuo sastavljen je pre mesec dana i treniran intezivno jer se predpostavljalo da ce biti ovakav izbor ? ko je to znao ?
slazem se da SKIPER ima bolji tim i rezultat od Radnickog, a ko ide ???????
koji rezultat ima MLADENOVAC.
Ovaj turnir da nije bilo navodne provere nebi posetilo ni 50 takmicara.(IZBORNI TURNIR REPREZENTACIJE I DECA PLACAJU KOTIZACIJU ???????)
Dali je bilo vremena da se odvoji 5-7 takmicara najboljih od ova dva godista(99 i 98) i napravi tim za ponos jer nabrojte mi koja to jos godista imaju ovoliki broj kvalitetnih takmicara
E MOJ SAVEZU I MOJI SELEKTORI - ne goji se prase ......
Kad ste vec birali tim kasa Vam je rekao sta ste trebali da uradite, gde Vam je Jagodina grad , Karlovci, Unsu, i jos neki timovi koji su mogli da budu pozvani na turnir pa da se odredi tim ali i da odmere snage izmedju sebe ili se unapred znalo ste ce biti.......
Pojedinacana konkurencija ....., koliko selektor zna sta se radilo u klubovima tj koliko spremni odlaze na Balkansko......

OVO SVE TOLIKO OBESMISLJAVA UCESCE NA DOMACIM TURNIRIMA DA PROSTO NEZNAM KO CE DECI OBJASNITI DA JE SAV TRUD UZALUDAN
jer u jednim rukama je sve.
Ovo ste nazvali trening reprezentacije

znam da ce uslediti Kasin komentar a i Miroslavov zeljno cekam da ga cujem

roditelj

Broj poruka : 20
Datum upisa : 19.04.2010
Godina : 56
Lokacija : Beograd - Zvezdara

http://www.winwell.co.rs

Nazad na vrh Ići dole

Na Balkansko je danas otislo par decaka i devojcica (bez zvanicnog spiska) i po ko zna kom i cijem kriterijumu ??!!! ...(stari naziv: NAJBOLJI KATA TIM 98 GOD. ne ide na balkanskog zbog pravila KFS) - Page 2 Empty Na Balkansko je danas otislo par decaka i devojcica (bez zvanicnog spiska) i po ko zna kom i cijem kriterijumu ??!!! ...(stari naziv: NAJBOLJI KATA TIM 98 GOD. ne ide na balkanskog zbog pravila KFS)

Počalji od kasa 18/9/2010, 10:47 pm

Zanimljivo je da kata tim SKIPPERA 1998 godiste koji je ubedljivo najbolji godinama ne ide na Balkansko samo zato sto nasa federacija ima DRUGACIJA PRAVILA !!??.
Ja naravno razumem pravila i jasno mi je da takmicar koji je 2000 god. ne moze da ide (mada je ova informacija tek potvrdjena par nedelja pre odrzavanja Balkanskog) ali zasto uopste kod nas radi po tim pravilima ??!!
- Pa dal je moguce da nikog u savezu ne zanima da ode NAJBOLJI KATA TIM da predstavlja Srbiju ??
- Jasno mi je da je tesko zameniti jednog takmicara, ali da se krenulo na vreme i da nekog uopste briga, garantujem da bi ovaj kata tim i sa jos jednim takmicarom iz bilo kog drugog kluba opet bio najbolji...
- Zanimljivo ce biti ko ce otici na Balkansko: Mladenovac 98 god ili Radnicki 99. jel su ovi timovi retko bili u istoj kategoriji na takmicenjima...
- Zanimljivo da klinac koji je medju prvih pet tokom cele godine ne bude na spisku TRENINGA REPREZENTACIJE od 15-tak ili vise takmicara za to godiste.

Svaka cast novom treneru mladjih kategorija (izvinjenje jel stvarno ne znam ime) koji bar se trudi da nesto uradi u kratkom periodu otkad je dobio ovu funkciju:
- Dosao je i pratio izborni turnir Slobodan Vucinic (mada je imao 4 borilista koja je nemoguce kvalitetno pratiti).
- Zakazao je trening Reprezntaicje koji je bila vise neka prozivka i provera kata tima 98-99 i par takmicara...

Zasto su dolazila sva ostala deca i zasto se zvalo TRENING REPREZENTACIJE kad nista nisu trenirala ??!!
Zasto na kontrolnom turniru nije stavljeno da se direktno bore kata tim 98-99 godiste i ako su slicni nek ode bolji sa tog kontrolnog turnira.
Zasto su bili prisutni pojedini treneri, mame, tate Smile , tetke... na TRENINGU REPREZENTACIJE i stalno pitala i uznemiravala selektora mladjih kategorija u katama...
Ovaj post je napisan samo da se ne zaborave neke stvari koje su se dogadjale tokom izbora za Balkansko.Takodje Roditelji koji imaju CAST da njihovo dete predstavlja Srbiju to ce morati i da PLATE (cifra nezvanicno se vrti oko 250-300 e po takmicaru)

SELEKTORU MLADJIH KATEGORIJA U KATAMA zelim puno srece u radu sa mladjim kategorijama... cheers i sve kritike sa moje strane su dobronamerne da bi za koju godinu imali PRAVI IZBOR NAJBOLJIH TAKMICARA

SVIM UCESNICIMA BALKANSKOG ZELIM MNOGO USPEHA, da osvoje po neku medalju (ali da osvoje i po neku simpatiju) ... Embarassed


Poslednji put izmenio kasa dana 23/9/2010, 12:10 am, izmenio ukupno 7 puta

kasa

Broj poruka : 195
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Na Balkansko je danas otislo par decaka i devojcica (bez zvanicnog spiska) i po ko zna kom i cijem kriterijumu ??!!! ...(stari naziv: NAJBOLJI KATA TIM 98 GOD. ne ide na balkanskog zbog pravila KFS) - Page 2 Empty Re: Na Balkansko je danas otislo par decaka i devojcica (bez zvanicnog spiska) i po ko zna kom i cijem kriterijumu ??!!! ...(stari naziv: NAJBOLJI KATA TIM 98 GOD. ne ide na balkanskog zbog pravila KFS)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu